sjf partner

Partneri

V spolupráci s partnermi zabezpečujeme našim klientom komplexné služby za výhodnejších podmienok.

Uniqa poistovna

Uniqa poisťovňa

UNIQA poisťovňa je univerzálna poisťovňa poskytujúca široké spektrum životných a neživotných poistení pre súkromné osoby aj podnikateľov. Na poistnom trhu pôsobíme od roku 1990. Pôvodne pod názvom Poisťovňa OTČINA sme boli druhou poisťovňou na slovenskom poistnom trhu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, finančnej stabilite, vysokej odbornosti personálu a rýchlosti poskytovaných služieb sme pre Vás silným spoľahlivým partnerom pre prípad nečakaných udalostí.

Allianz poistovna

Allianz poisťovňa

Allianz - Slovenská poisťovňa (ďalej aj „Allianz - SP“, „poisťovňa“ alebo „spoločnosť“) pôsobí na slovenskom poistnom trhu už niekoľko desiatok rokov a je nesporným lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb a produktov. Patrí do poisťovacej skupiny Allianz Societas Europaea (ďalej aj „Allianz SE“), ktorá spravuje zmluvy miliónov klientov po celom svete.

Dosatron

Dosatron dávkovače

Vodou poháňané dávkovacie čerpadlo DOSATRON je jednoduchý a geniálny systém, ktorý dokazuje svoje široké použitie už desaťročia v stovke krajín. Inštaluje sa priamo na vodovodnú prípojku, Dosatron pracuje bez použitia elektriny; jeho konštrukcia zabezpečuje, že je poháňaný len prietokom vody. Voda aktivuje Dosatron, ktorý do nej dávkuje požadované percento koncentrátu a vstrekuje ho do vody.

RWA

RWA obilniny

RWA je inovatívna, na budúcnosť sa orientujúca spoločnosť, zameraná na obchod a poskytovanie služieb v sektoroch poľnohospodárstva, stavebných materiálov, stavebníctva, zahradníctva a energetiky. Rastieme v regióne strednej a juhovýchodnej Európy a v rámci strategickej aliancie s BayWa sa pokladáme za dôležitú súčasť koncernu.